O nas

Inter-Idea to pracownia projektowa prowadzona przez Dominikę Pająk – Jasińską, architekt z 13 letnim doświadczeniem projektowym zdobywanym głównie na terenie Dolnego Śląska. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła podczas współpracy z Bal Chorążak i Partnerzy (późniejszy bccomm) jeszcze w czasie studiów, a potem długoletniej praktyki w Ozone Studio Architektoniczne we Wrocławiu.

Inter – Idea istnieje od 2006 roku (z przerwą na pobyt i kolekcjonowanie doświadczeń w Australii).


W tym czasie pracownia wyspecjalizowała się w projektowaniu, prowadzeniu nadzorów autorskich oraz koordynacji prac projektowych i budowlanych.

Jesteśmy po to, żeby tworzyć dla Państwa przestrzeń która będzie spełniała Wasze oczekiwania. Nie tylko te estetyczne i funkcjonalne, ale też i emocjonalne. To proces na końcu którego dostajecie obiekt, w którym, w zależności od jego funkcji, dobrze się żyje, wydajnie pracuje, doskonale wypoczywa, lub też się na nim zarabia. Naszą rolą jest przeniesienie na papier Państwa potrzeb, tak, aby możliwe było ich zaspokojenie (czyli realizacja budynku na działce), w sposób, który uwzględnia kontekst, zarówno otoczenia: krajobrazu, sąsiedniej architektury jak i ten formalno-prawny itp.